درود بر خودم جک کنفیلد ترجمه جلال طحان انتشارات هورمزد

قیمت: 139,000 تومان
  • پدیدآور(پدیدآوران): جک کنفیلد
  • مترجم(مترجمان): جلال طحان
  • ناشر: هورمزد
موارد بیشتر


نقد و بررسی درود بر خودم جک کنفیلد ترجمه جلال طحان انتشارات هورمزد

درود بر خودم جک کنفیلد ترجمه جلال طحان انتشارات هورمزد

کتاب درود بر خودم مجموعه ای است از اصول جک کنفیلد که نوسط جلال طحان گردآوری و ترجمه شده است. یکی از  پرفروش ترین کتاب ها در حوزه   ی موفقیت است که برای 18 بار پیایی توسط نشر هورمزد به چاپ رسیده  است. کنفیلد معتقد است که حق هر انسانی است که از یک زندگی عالی، سالم، متعادل و شاد بر خوردار باشد و همین طور از نعمت بزرگ آرامش درونی! رسیدن به این موفقیت رازی است که در این کتاب نهفته است. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که تصمیم بگیرید چه می خواهید و باور داشته باشید که استحقاق آن را دارید. سپس، مبانی موفقیت کتاب درود بر خودم را اجرا کنید و زندگی خود را دگرگون سازید.

قسمتی از متن کتاب درود بر خودم:

اگر هر روز به سراغ درختی تنومند بروید و با تبر، پنج ضربه به آن بزنید، سرانجام هر اندازه هم بزرگ و تنومند باشد، به زمین می افتد. چقدر ساده و چقدر واقعی! این یعنی هر روز کار خاصی که ما را به سوی تکمیل هدفمان حرکت می دهد، انجام دهیم. پس ببینید چه تلاشی را به طور مداوم و طولانی می توانید انجام دهید. روزی مردی دخترش را برای نشان دادن شگفتی های طبیعت با خود به مزرعه هایی با باغ های گل نرگس زرد می برد. تا جایی که چشم کار می کرد، گل هایی با شکوفه های زرد و درخشان بود. فرشی واقعی از ترکیب رنگ های زرد، لیمویی پر رنگ و نارنجی مایل به عنابی. تصویری بسیار شاد، زیبا و چشم نواز و چشم اندازی نفس گیر.

همان طور که گردش کنان به مرکز این مکان جادویی نزدیک می شدند، ناگهان تابلویی توجهشان را به خود جلب کرد که روی آن نوشته شده بود: «پاسخ به سوال هایی که می دام می پرسید: نخستین پاسخ این است: یک زن، دو دست، دو پا و مغز خیلی کوچک. پاسخ دوم: هر بار یکی. پاسخ سوم: در سال 1958 آغاز کزد.»

آری یک زن، دنیا را طی دوره ای چهار ساله برای همیشه تغییر داده بود. آن هم هر بار با کاشتن یک پیاز گل نرگس. حال اگر شما اندکی بیشتر کار می کردید، پنج کار هر ور ز به مدت 30 یا 40 سال، تا رسیدن به هدف، ممکن بود چه کاری انجام دهید؟ اگر روزی پنج صفحه می نوشتید، متنی 73 هزار صفحه ای می شود که معال 243 کتاب 300 صفحه ای بود. و همین طور در مورد پس انداز یا هر کار دیگر. این اصول کوچک است. ولی کاملا قدرتمند. موافقید؟

مشخصات کتاب درود بر خودم جک کنفیلد ترجمه جلال طحان انتشارات هورمزد

مشخصات کلی
پدیدآور(پدیدآوران): جک کنفیلد
مترجم(مترجمان): جلال طحان
ناشر: هورمزد
سال چاپ: 1401
نوبت چاپ: 21
تعداد صفحات: 232
نوع جلد: شومیز
قطع کتاب: رقعی

نظرات درود بر خودم جک کنفیلد ترجمه جلال طحان انتشارات هورمزد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت نونگار پردازش