انتشارات بعثت


آزمون های روان شناختی جلد 1-ارزشیابی شخصیت و سلامت روانی علی فتحی آشتیانی انتشارات بعثت

آزمون های روان شناختی جلد 1-ارزشیابی شخصیت و سلامت روانی انتشارات بعثتاندازه‌گیری نگرش و افکارسنجی دو رویدادی هستند که در علوم اجتماعی و رفتاری، تغییر..

<p><br></p>

330,000 تومان

آسیب شناسی روانی 1 حسین آزاد انتشارات بعثت

آسیب شناسی روانی 1انتشارات بعثتکتاب حاضر، بر مبنای آخرین و علمی‌ترین طبقه‌بندی‌های اختلالات روانی DSM III ,DSM III_ R ,DSM IV ارائه شده است. بر این اس..

<p><br></p>

300,000 تومان

اختلالات شخصیت بر اساس DSM-5 و الگوی ابعادی (راهنمای عملی برای روان پزشکان و روان شناسان) کارول برمن با ترجمه ی آزاده محولاتی انتشارات بعثت

اختلالات شخصیت بر اساس DSM-5 و الگوی ابعادی (راهنمای عملی برای روان پزشکان و روان شناسان) کارول برمن انتشارات بعثتاین کتاب، کتابي کاربردي و جامع در زم..

<p><br></p>

190,000 تومان 171,000 تومان

روان شناسی تربیتی محمد پارسا انتشارات بعثت

روان شناسی تربیتی محمد پارسا انتشارات بعثت  این کتاب با تکیه بر تجارب چندین ساله نویسنده و با ویژگی‌های یک کتاب درسی خوب نوشته شده تا آموختن آن ب..

<p><br></p>

245,000 تومان

روان شناسی تفاوت های فردی حمزه گنجی انتشارات بعثت

روان شناسی تفاوت های فردی حمزه گنجی انتشارات بعثتما می توانیم تفاوتهای فردی را در همه زمینه هایی که به انسان مربوط می شود مورد مطالعه قرار دهیم. مثلا ..

<p><br></p>

240,000 تومان

روان شناسی سلامت (بهداشت روانی) حسین آزاد انتشارات بعثت

روان شناسی سلامت (بهداشت روانی) حسین آزاد انتشارات بعثتاین کتاب مجموعه ای است از راه های حفظ سلامت و بهداشت روانی و بدنی. در بخش هایی از کتاب دانش زیس..

<p><br></p>

180,000 تومان

روان شناسی سلامت آنتونی جی کریتس با ترجمه ی علی فتحی آشتیانی انتشارات بعثت

روان شناسی سلامت با ترجمه ی علی فتحی آشتیانی انتشارات بعثت در کتاب حاضر نویسنده، کار را با تعریف روان‌شناسی سلامت آغاز می‌کند و به توصیف الگوهای ..

<p><br></p>

210,000 تومان

روان شناسی سیاسی علی فتحی آشتیانی انتشارات بعثت

روان شناسی سیاسی علی فتحی آشتیانی انتشارات بعثتاین کتاب به عنوان نخستین اثر تالیف شده  به زبان‌ فارسی با موضع روان شناسی سیاسی پاسخ گوی نیازهای د..

<p><br></p>

210,000 تومان

روانشناسی یادگیری بر بنیاد نظریه ها محمد پارسا انتشارات بعثت

روانشناسی یادگیری بر بنیاد نظریه ها محمد پارسا انتشارات بعثتیکی از دانش ها و علومی که در سده های اخیر سخت مورد نظر اندیشمندان و پژوهشگران واقع شده است..

<p><br></p>

330,000 تومان

ریاضیات عمومی 2 حبیب اله دهمرده انتشارات بعثت

ریاضیات عمومی 2 حبیب اله دهمرده انتشارات بعثتریاضیات به‌عنوان زیر بنای تمام علوم از جایگاه رفیعی در میان سایر رشته‌ها برخوردار است. کتاب حاضر به علاقه..

<p><br></p>

200,000 تومان

زمینه نوین روان شناسی محمد پارسا انتشارات بعثت

زمینه نوین روان شناسی محمد پارسا انتشارات بعثت  این کتاب حاوی مطالب مورد نیاز عمومی دانشجویان دانشگاه‌ها براساس سرفصل‌های مصوب آموزشی نظیر خودشنا..

<p><br></p>

225,000 تومان

طرحواره درمانی با زوجین چیارا سیموان ترجمه سجاد پناهی فر انتشارات بعثت

طرحواره درمانی با زوجین چیارا سیموان ترجمه سجاد پناهی فر انتشارات بعثتآنچه که در این کتاب تشریح شده است مروری بر اطلاعات حاصل از تحقیقات علمی و مستند ..

<p><br></p>

250,000 تومان

ناموجود

فنون گروهی-مشاوره و روان درمانی جرالد کوری با ترجمه ی باقر ثنائی انتشارات بعثت

فنون گروهی-مشاوره و روان درمانی جرالد کوری انتشارات بعثتکتاب حاضر اثر استاد سرشناس مشاوره "جرالد کوری" و همکارانش است که با ترجمه ی نفیس دکتر باقر ثنا..

<p><br></p>

280,000 تومان

مبانی مشاوره و راهنمایی رابرت گیبسون با ترجمه ی باقر ثنائی ذاکر انتشارات بعثت

مبانی مشاوره و راهنمایی با ترجمه ی باقر ثنائی ذاکر انتشارات بعثتکتاب حاضر ,  برای دانشجویان رشته ی مشاوره و راهنمایی و رشته هایی ا..

<p><br></p>

270,000 تومان

مقیاس های سنجش خانواده و ازدواج باقر ثنائی انتشارات بعثت

مقیاس های سنجش خانواده و ازدواج باقر ثنائی انتشارات بعثت اندازه‌گیری نگرش و افکارسنجی دو رویدادی هستند که در علوم اجتماعی و رفتاری، تغییر نظام حکومتی ..

<p><br></p>

220,000 تومان 198,000 تومان

نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت نونگار پردازش