لطفاً قوانین را مطالعه و بعد اقدام به خرید کنید.

آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های فروشگاه ما بوده است و در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد و رضایت مشتری حاصل شود. برای حصول این شرایط ،  فروشگاه ما، قوانین و مقرراتی را در نظر گرفته است که طبق دستورالعمل برای حمل و نقل کالا در نظر  گرفته شده است .

این قوانین ممکن است تغییر کند که قبل از سفارش مجدد می توانید مشاهده کنید.

*در صورت تغییر قیمت کالا با مشتری بصورت تلفنی هماهنگ می شود.
*در صورت موجود نبودن کلا پس از ثبت سفارش با مشتری بصورت تلفنی هماهنگ می شود.
*لطفاً فقط تلفن همراه خود را که امکان پاسخگویی دارید در سایت ثبت کنید در غیر این صورت فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال گم شدن و یا ارسال نشدن کالا نخواهد داشت.
*توجه داشته باشید که کتاب نوین به هیچ عنوان پرداخت در محل ندارد.

هزینه حمل و نقل و ارسال کالا به مشتری :

هزینه های حمل و نقل و بسته بندی محصولات فروشگاه ما طبق تعرفه قیمتی در هنگام ثبت سفارش ذکر شده است .لذا مشتری از قبل میداند که هزینه ها چقدر است و مبلغ آن را به صورت آنلاین و یا در محل به پیک  پرداخت می کند و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نماید.

  •     شرایط تحویل کالا به مشتری در محل مشتری در شهر تهران  :

راننده و مسئولین حمل کالا در شهر تهران ، موظف هستند کالا را صحیح و سالم  درب منزل مشتری  تحویل دهند. همچنین مشتری موظف است که کالا را از راننده تحویل بگیرد و ظاهر کالا را مشاهده کندو تمام داخل آن را چک کند و  کالا را صحیح و سالم تحویل بگیرد. در صورتی که مشتری کالا را تحویل نگیرد و در زمان تحویل حضور نداشته باشد ، فروشگاه ما  هیچ مسئولیتی در قبال صدمات احتمالی بعد از تحویل محصول قبول نمی کند.

  •     شرایط تحویل کالا به مشتری در شهرستان  :

پس از تایید مشتری ، کالای مشتری به یکی از باربری ها و یا پست تحویل داده میشود .در بارنامه یا بیجک باربری اعلام میشود که کالا صحیح و سالم تحویل به باربری شده است. باربری و پست طبق قوانین بیمه موظف هستند که کالا را صحیح و سالم به مشتری تحویل دهند. همچنین فروشگاه ما، به منظور جلوگیری از صدمات احتمالی ، کالای شهرستان را بسته بندی اضافی انجام می دهیم که کالا صد در صد سالم به دست مشتری برسد.

برای ارسال باربری سفارشات سنگین تر از 30 کیلوگرم است و یا با هماهنگی مشتری انجام میشود مابقی سفارشات با پست پیشتاز ارسال میشود.


  • مرجوعی یا تعویض کالا در صورت داشتن ایراد (مشکل چاپی) به عهده  انتشارات  است.

 اگر خریدار پس از استفاده از محصول  متوجه ایراد (مشکل چاپی)شود ، تعویض کالا به عهده انتشارات می باشد. فروشگاه ما هیچ گونه مسئولیتی بابت کالایی که ایراد (مشکل چاپی) دارد به عهده نمی گیرد. همچنین برای تعویض کالا توسط انتشارات، مشتری باید شرایط زیر را رعایت کرده باشد 

۱- در کتاب نوشته نباشد .
۲- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جلد کتاب و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از امکان تعویض توسط ناشر را شامل نمیشود.
۳-هزینه ارسال و دریافت کالای دارای مشکل چاپی به عهده مشتری می باشد. کتاب را برای ما ارسال  و فروشگاه پس از تعویض برای شما ارسال خواهد کرد.

4.این امکان فقط هفت روز پس از خرید برای مشتری امکان پذیر است.

*(دقت داشته باشید که کتاب یک کالای مصرفی است و طبق قوانین صنف کتاب امکان مرجوعی وجود ندارد. ولی شما با هماهنگی تلفنی در بعضی از مواقع این امکان برای شما فراهم شده البته در کمتر از 7 روز پس از ارسال کالا)

  • عکس محصولات
عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. 

*با توجه به نوسانات قیمت کتاب ممکن است پس از ثبت سفارش ما به اجبار برای دریافت مبلغ اضافه با مشتری تماس بگیریم. ممکن است کتابی که سفارش دادید موجودی نداشته باشد و یا امکان تهیه نباشد که با مشتری تلفنی هماهنگ می شود.

هزینه ارسال فقط برای سفارشات بالای 2 میلیون تومان رایگان است.

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت نونگار پردازش