لطفا قوانین را مطالعه و بعد اقدام به خرید کنید.

آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های فروشگاه ما بوده است و در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد و رضایت مشتری حاصل شود. برای حصول این شرایط ،  فروشگاه ما، قوانین و مقرراتی را در نظر گرفته است که طبق دستورالعمل برای حمل و نقل کالا در نظر  گرفته شده است .این قوانین ممکن است تغییر کند که از طریق اخبار سایت اعلام خواهد شد.

تغییر قیمت کالا به عهده مشتری است.


هزینه حمل و نقل و ارسال کالا به مشتری :

هزینه های حمل و نقل کالاها و محصولات فروشگاه ما طبق تعرفه قیمتی در بخش تعرفه حمل و نقل ذکر شده است .لذا مشتری از قبل میداند که هزینه ها چقدر است و مبلغ آن را به صورت آنلاین و یا در تهران به پیک پرداخت می کند و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نماید.

    شرایط تحویل کالا به مشتری در محل مشتری در شهر تهران  :

راننده و مسئولین حمل کالا در شهر تهران ، موظف هستند کالا را صحیح و سالم  درب منزل مشتری  تحویل دهند. همچنین مشتری موظف است که کالا را از راننده تحویل بگیرد و ظاهر کالا را مشاهده کند ، درب محصول را باز کند و تمام داخل آن را چک کند و  کالا را صحیح و سالم تحویل بکیرد. در صورتی که مشتری کالا را تحویل نگیرد و در زمان تحویل حضور نداشته باشد ، فروشگاه ما  هیچ مسئولیتی در قبال صدمات احتمالی بعد از تحویل محصول قبول نمی کند. همچنین اگر مشتری بخواهد خودش کالا را در طبقات حمل کند، راننده کالا را درب منزل تحویل می دهد و هیچ گونه مسئولیتی بابت جابه جایی در طبقات و صدمات احتمالی قبول نمی کند.

    شرایط تحویل کالا به مشتری در شهرستان  :

پس از تایید مشتری ، کالای مشتری به یکی از باربری های استاندارد و رسمی کشور تحویل میشود .در بارنامه یا بیجک باربری اعلام میشود که کالا صحیح و سالم تحویل به باربری شده است. باربری طبق قوانین بیمه موظف است که کالا را صحیح و سالم به مشتری تحویل دهد. همچنین فروشگاه ما، به منظور جلوگیری از صدمات احتمالی ، کالای شهرستان را بسته بندی اضافی روی کارتن خود محصول میکند که کالا صد در صد سالم به دست مشتری برسد.

برای ارسال باربری سفارشات سنگین تر از 25کیلو است و یا با هماهنگی مشتری انجام میشود مابقی سفارشات با پست پیشتاز ارسال میشود.


    تعویض کالا در صورت داشتن ایراد (مشکل چاپی) به عهده  انتشارات  است.

 اگر خریدار پس از استفاده از محصول  متوجه ایراد (مشکل چاپی)شود ، تعویض کالا به عهده انتشارات می باشد. فروشگاه ما هیچ گونه مسئولیتی بابت کالایی که ایراد (مشکل چاپی) دارد به عهده نمی گیرد. همچنین برای تعویض کالا توسط انتشارات، مشتری باید شرایط زیر را رعایت کرده باشد 

۱- در کتاب نوشته نباشد .
۲- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جلد کتاب و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از امکان تعویض توسط ناشر را شامل نمیشود.
۳-هزینه ارسال و دریافت کالای دارای مشکل چاپی به عهده مشتری می باشد. کتاب را برای ما ارسال  و فروشگاه پس از تعویض برای شما ارسال خواهد کرد.

4.این امکان فقط هفت روز پس از خرید برای مشتری امکان پذیر است.
عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. 

با توجه به نوسانات قیمت کتاب ممکن است پس از ثبت سفارش ما به اجبار برای دریافت مبلغ اضافه با مشتری تماس بگیریم.

هزینه ارسال فقط برای سفارشات بالای 1 میلیون تومان رایگان است.© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت نونگار پردازش